Ladíme formu

Termín startu 360 km dlouhé štafety ze Šumavy do Prahy se již kvapem blíží. Proto nyní intenzivně pracujeme na tom, abychom „ladily formu“. Jak je vidět z prvních zpráv, které ke mně na kapitánský můstek dorazily, forma našeho dámského týmu se začíná slibně vyvíjet. Posuďte sami….

Tento příspěvek budu postupně aktualizovat tak, jak budou docházet zprávy od dalších běžkyň. Sledujte nás tedy i nadále.

Holky – jakou máte formu?

IMG-20170507-WA0001

 

Letošní model formy Veroniky P. – na první pohled slušivé a elegantní, možná trošku nepraktické pro průběh hustší šumavskou vegetací.

WP_20170419_17_49_54_Pro

 

 

 

 

 

 

Helena: „Formu mám po babičce, snad mi ještě poslouží. Na pohled vypadá moc pěkně, ale hůře se vyklápí. Že musím v druhé polovině dubna formu ladit v zimní čelence a zateplených elasťácích mne dnes trošku zaskočilo.“

 

 

 

 

IMG_2383

 

Martina: „Formu mám relativně malou, ale jdu do toho se srdcem. Navíc tahle moje forma protéká dnem. Takže teď, když už splnila svůj účel a léta v ní nepeču, tak ji můžu s klidem vyhodit.“

 

 

 

 

 

Pavlína a Verča
Verča s Pavlínou společně trénují jak o závod. Ve dvou se to lépe táhne.

Pavlína_s_formou

 

Pavlíny forma se po společných trénincích s Veronikou vyvíjí velice slibně. Na první pohled je vidět, jak je velká. Na soupeře pohrozíme vařečkou a medaile v cíli je naše!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s