Víkendový tréninkový deníček

S blížícím se termínem závodu, kdy se na start 360 km dlouhého štafetového závodu postaví naše dámská sestava, ke mně na „kapitánský můstek“ dorážejí různé zprávy. Tahle sobotně – nedělní fotoreportáž od Martiny mne potěšila. No, budu upřímná, vlastně i dojala. Ano, dámskou běžeckou sestavu jsem vyhecovala já. Rozhodně jsem ale nečekala, že některá z účastnic bude ochotna věnovat precizní přípravě na závod tolik času a energie.

IMG_2406

Sobota, etapa 32 – Třebenice – Śtěchovice – Hradišťko

Martina: „Zaběhla jsem si „kamzičí etapu“, čas 57 min. Terén je to pořádný, krpál nahoru, krpál dolů. Zítra projedu s rodinkou na kole ty dvě zbývající etapy.“

 

IMG_2407

 

Neděle, etapa 6 – Nová Pec – Horní Planá

Martina: „Etapa č. 6 zdolána tam i zpět na kole, posněžívá, kopcovité, bylo to super.“

 

 

IMG_2411

Neděle, etapa 17 – České Budějovice – Hluboká nad Vltavou

Martina: „Tak a hotovo. Vltava Run po proudu i proti proudu. Trasy jsou moc pěkné, díky. Teď mažem rychle zpátky domů, máme dnes divadlo – a dokonce se dvěma běžci VR 2017.“

 

 

 

Martino, díky! Těším se na společný zážitek ze závodu, uvidíme se nejpozději v cíli.

Martina nebyla jediná, kdo o víkendu poctivě trénoval. Za zmínku rozhodně stojí i tyto výkony:

  • Kamila S. na Nymburském 1/2 maratonu doběhla ve skvělém čase 1:42:56, 10. místo absolutně a 6. v kategorii. Blahopřeji, Kamilo, jsem ráda, že Vltavu běžíš právě s námi!
  • Ivana v sobotním deštivém počasí zaběhla 22 km závod Běhej lesy – Brdy. Počasí typu „psa by nevyhnal“. Ivano, klobouk dolů!
  • Zuzka s Verčou zvládly v nedělním (střídavě zimním) počasí během dopoledne 10 km trénink se solidním převýšením a ještě stihly po běhu nakoupit na nedělní oběd. Praktické ženy!

 

 

 

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s